Časté dotazy

Pro jaké typy provozů je Rozpis služeb.cz nejvíc vhodný?

Naší specializací je plánování služeb a směn v nepřetržitých provozech s vysokou komplexitou a potřebou individuálního přístupu k zaměstnancům. Právě proto je náš program oblíbený zejména ve zdravotnictví – s naším programem plánují své služby lékaři, sestry, sanitáři a záchranáři v nemocnicích, ZZS a LDN. Náš program ovšem nachází uplatnění i v jiných segmentech – nejčastěji v nepřetržitých provozech, které trpí nedostatkem personálu nebo které vyžadují individuální přístup k plánování směn na úrovni jednotlivých pracovníků.

 

Dokáže Rozpis služeb.cz pojmout všechna specifika našeho pracoviště?

Rozpis služeb.cz je díky širokým možnostem nastavení vhodný pro použití na mnoha pracovištích a v různých typech provozů. Dokážeme v nastavení zachytit velké množství specifik - např. potřebné kvalifikace pracovníků, externisty a jejich omezení, prioritizované pracovníky, individuální požadavky, zvyklosti služeb o víkendech, a další. Jsou ale samozřejmě i specifika, která program postihnout neumí – ovšem dle naší zkušenosti lze drtivou většinu takových případů podchytit rychlou manuální úpravou rozpisu.

Řada našich klientů měla pocit, že je jejich pracoviště příliš specifické na to, aby to jakýkoliv program zvládl pokrýt, avšak jen do chvíle, než vyzkoušeli Rozpis služeb.cz. Tím ovšem netvrdíme, že zvládneme vše. Nejlepším prvním krokem je nás kontaktovat. Vaši situaci probereme a transparentně Vám řekneme, zda a v jakém rozsahu by Vám náš program mohl pomoci. Pokud Vás zaujme, můžete si program na 3 měsíce vyzkoušet – a to zcela nezávazně a zdarma.

 

Jak si mohu Rozpis služeb.cz vyzkoušet?

Nejjednodušším způsobem je nás kontaktovat, např. vyplněním formuláře „Nezávazně vyzkoušet“ na úvodní stránce. My se Vám ozveme (typicky následující pracovní den) a probereme s Vámi, jaký typ plánování řešíte a jak by Vám náš program mohl pomoci. Na základě toho Vám budeme schopni připravit testovací účet, správně jej nastavit a naplnit daty. Následně budete mít 3 měsíce na vyzkoušení našeho programu, během kterých Vám budeme k dispozici. Máme vyzkoušeno, že je to dostatečně dlouhá doba na to se s naším systémem dostatečně seznámit. Zároveň 3 měsíce dávají prostor na případnou úpravu nastavení účtu, pokud nejsou výsledky plánování v prvním měsíci podle Vašich představ.

To vše je nezávazné a zdarma – až po vyzkoušení programu se můžete rozhodnout, zda si Rozpis služeb.cz zakoupíte. Důvod je prostý – za naším programem si stojíme a jsme přesvědčeni o jeho hodnotě. Chceme mít spokojené zákazníky, kteří v našem programu vidí hodnotu a kteří vědí, co si kupují. Právě z takových spoluprací máme radost!

 

Jak probíhá testování a implementace Rozpis služeb.cz ve velkých organizacích?

Ve velkých organizacích (např. v krajské či oblastní nemocnici) typicky provádíme nejprve pilotní testování na vybraných odděleních. Doporučujeme vybrat 3-6 různých oddělení nebo stanic, abyste si dokázali ověřit náš program v různých typech provozů s uživateli na různé technické úrovni. Pilotní provoz trvá typicky 3 měsíce. Pro účely pilotu poskytujeme náš program zdarma, nicméně v některých specifických případech (např. instalace programu na IT infrastrukturu zákazníka místo využití cloudu Rozpis služeb.cz) může být naše práce spojená s pilotem zpoplatněna.

Po provedení pilotu si můžete přínos a kvalitu vyhodnotit či porovnat s dalšími dostupnými alternativami a na základě toho se rozhodnout, zda k zakoupení či soutěžení plánovacího programu přistoupit.

 

Jakým způsobem se za Rozpis služeb.cz platí a kolik to stojí?

Rozpis služeb.cz nabízíme jako službu – tzn. za používání našeho programu platíte měsíční nebo roční poplatek (typicky si naši zákazníci objednávají licenci na rok dopředu). Tento poplatek již v sobě zahrnuje vše, co pro provoz programu potřebujete – úvodní nastavení účtů, import dat, provoz programu na cloudu, technickou podporu i aktualizace programu. Pro používání Rozpis služeb.cz tedy nemusíte investovat velké peníze na instalaci programu a úvodní nastavování, jako tomu bývá u jiných programů.

Jedna licence našeho programu je typicky stanovena na úrovni jedné stanice či oddělení, v rámci kterého dává logicky a prakticky smysl směny plánovat společně. Cena jedné licence je závislá na velikosti daného oddělení (z hlediska počtu pracovníků nebo počtu sloužících) a pohybuje se od 1490 Kč / měsíc až po 3490 Kč / měsíc. V případě multilicencí dokážeme nabídnout zajímavé slevy nebo dokážeme v rámci ceny nabídnout služby nad rámec standardní nabídky. Vždy se ovšem snažíme o to, aby byl přínos našeho programu nesporně vyšší, než je jeho cena. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Jak spolu souvisí Rozpis služeb.cz a Rozpis směn.cz?

Obě aplikace, Rozpis služeb.cz a Rozpis směn.cz, patří stejnému majiteli (společnost Shiftiary, s.r.o.) a jedná se o dvě mírně odlišné varianty produktu pro plánování směn. K rozdělení došlo čistě z praktických důvodů: s postupem času a rozšiřováním našeho programu do různých segmentů zdravotnictví i mimo něj se provozní a plánovací potřeby našich zákazníků začaly lišit. Než abychom měli složitý nástroj se spoustu zbytečných nastavení, rozhodli jsme se raději varianty oddělit. Díky tomu jsme schopní i nadále nabízet velmi sofistikovaný ale přitom uživatelsky přívětivý nástroj. Při úvodní diskusi o Vašich potřebách vždy určíme, která varianta pro Vás bude vhodnější.